Start nieuw seizoen 2016-2017, trainingen, ouderraad en wedstrijd Fanions-Beloften op 27 augustus 2016

Komende week starten de trainingen opnieuw voor onze jeugdspelers.

Afgelopen weken ontving u van onze trainers (behalve de groep U17) de bijgevoegde inschrijvingsformulieren. Mag ik vragen om de strookjes met de adresgegevens zo spoedig mogelijk ingevuld terug te bezorgen aan de trainers, zodat de gegevens up-to-date kunnen worden gehouden.

Ook een oproep om tijdig het inschrijvingsgeld te betalen, zodat wij ook de nodige aansluitingen kunnen vereffenen bij de KBVB. Alvast dank hiervoor.

Verder wil ik een ouderraad in het leven roepen. Deze ouderraad zou onze verenging kunnen bijstaan met "raad en daad", zou suggesties kunnen geven hoe we onze sportclub nog beter kunnen organiseren, en zou onze vrijwilligers kunnen ondersteunen bij het organiseren van activiteiten zoals het sinterklaasfeest , de nieuwjaarshappening, het tornooi, ... of kan zorgen voor nieuwe initiatieven.

Ik mik hierbij op één ouder per ploeg. Van zodra ik voldoende geïnteresseerden heb, zal ik deze personen uitnodigen voor een eerste bijeenkomst. (Spreek gerust onderling af en maak een ouder afgevaardigde van uw ploeg in de ouderraad)

Hou alvast ook zaterdag 27/08/2016 vrij, want dan hebben we terug onze startdag waarbij iedere leeftijdsgroep aan bod komt met een demo-training of een wedstrijd. Die dag sluiten we ook af met een gezellig etentje. 

 • 09u.30 start training KFCH Academy op terrein 3
 • 09u.30 U17  KFC Heist  ontmoet  R.KnokkeFC
 • 10u.00 U8 - U9 training terrein 1
 • 10u.00  Ladies  training terrein 1
 • 13u.30 U21  KFC Heist ontmoet FC Oostakker
 • 14u.30 U15 KFC Heist ontmoet GU15 KV Oostende
 • 14u.30 U13 KFC Heist ontmoet PU13 KV Oostende
 • 14u.30 U12 KFC Heist ontmoet PU12 KV Oostende
 • 15u.30  U13B KFC Heist ontmoet VK Dudzele
 • 16u.00 KFC Heist Fanions A - Fanions B
 • 16u.30 Training Gewestelijke Reserven terrein 2
 • 17u.00 training U10 terrein 3 

Hebt u nog vragen of opmerkingen, laat het ons weten zodat we dit kunnen aanpakken.

Ik wens iedereen dan nog een tof nieuw seizoen met veel voetbalvreugde.

Vriendelijke groeten,
Franky Vanlerberghe
voorzitter KFC Heist-Jeugd

Foto's