Nieuwsbrief K.F.C. Heist - 16 november 2021

Beste leden van KFC Heist,

De Sint komt voorbij ...

Wist je dat de Sint en zijn pieten hun komst bevestigd hebben! Op woensdag 1 december vanaf 14u30 verwelkomen we alle spelertjes van academy tot U10 in de kantine voor een heus sinterklaasfeestje. Van de trainers hebben de spelers al tekeningen ontvangen om de kantine wat op te fleuren voor de komst van de Sint. Haal vlug je potloden of stiften boven, zodat de ganse kantine kan versierd worden met mooie tekeningen. Vergeet je ook niet in te schrijven in de kantine of bij je trainer als je aanwezig zal zijn op woensdag 01/12.

Online aankopen

Wist je dat je KFC Heist ook kan steunen wanneer je online aankopen doet. Ideaal bij aankopen op "Black Friday" (26/11) :-) 
Online shoppen én daardoor KFC Heist steunen? Dat kan! 
En het kost jullie niets !!!

Yes, vanaf nu kan iedereen die online shopt ons steunen!

Huh? Online shoppen en steunen? Hoe kan dat?
Maak kennis met Trooper. De website die ervoor zorgt dat je KFC Heist kan steunen door één extra klik wanneer je online shopt. En jouw aankopen kosten je geen eurocent meer.

Hoe werkt Trooper?

 1. Je surft naar onze Trooperpagina: www.trooper.be/kfcheist 
 2. Je kiest de webshop waar je wil shoppen en klikt op het logo. Door die klik weet de webshop dat jij ons wil steunen.
 3. Je shopt en betaalt zoals je altijd doet.Je betaalt dus geen eurocent extra.
 4. De webshop schenkt gemiddeld 5 percent van jouw aankoopbedrag aan onze vereniging.

Via www.trooper.be/kfcheist kan je heel wat kopen bij meer dan 600 webshops:

 1. Massa’s elektronica&multimedia (Coolblue, Krëfel, Mediamarkt,...)
 2. Het meest fantastische speelgoed (Bol.com, Dreamland, Fun, Hema,...)
 3. Een leuk weekendje-weg (Booking.com,Expedia,Cheaptickets,Centerparcs,Landal,...)
 4. Mooie kledij (Torfs, JBC, Torfs, Zalando Lounge, de Bijenkorf,............ )
 5. Parfum en make-up (ICIParisXL, Farmaline, De Online Drogist,...)
 6. Een cadeautje (FonQ, YourSurprise, Tadaaz, Mamzel, Coolgift.)
 7. Het beste eten en drinken (Collect&Go, Takeaway, Wijnvoordeel,…)
 8. En nog veel meer…

Heb je iets nodig?Bestel het via www.trooper.be/kfcheist . Zo steun je de werking van onze voetbalclub zonder dat het jou 1 cent extra kost!!

Belangrijk: Trooper werkt alleen als wij er ons als leden écht achter smijten en de nodige mond-aan-mondreclame voeren bij onze familie, vrienden en ook Facebook, Whatsapp, e-mail, …inschakelen. Trooper moet leven binnen onze club!  Want… het kost jullie niets! Alle opgehaalde steun gaat integraal naar de werking van KFC Heist.

Gezocht: Scheidsrechters

Wist je dat we nog op zoek zijn naar scheidsrechters die onze jeugdwedstrijden in goede banen willen leiden. Vanaf 15 jaar mag je al optreden als scheidsrechter. Interesse? Neem contact op met onze jeugdcoördinator Serge op het nr: +32476808404.

Cursus "initiator voetbal / UEFA C"

Wist je dat KFC Heist, samen met de Vlaamse Trainersschool, vanaf januari de cursus "initiator voetbal / UEFA C" organiseert op maandagavond. Uit meer dan 200 kandidaturen werden wij uitgekozen om dit te organiseren. Wie interesse toont, kan zich voor die cursus inschrijven via deze link: Aanmelden | Sport Vlaanderen . Contacteer Franky (+32497311757) voor meer info.

Deze cursus is zeker een meerwaarde voor onze spelers, trainers en club in het algemeen.

Door de organisatie van de cursus en de deelname van enkele trainers, kunnen er mogelijks enkele wijzigingen zijn in het trainingsaanbod op maandagavond.

Hieronder vind je de flyer.

Bekerwedstrijd Jeugdcup Het Nieuwsblad.

Wist je dat er woensdagavond 17/11 om 18u 3 jeugdploegen (U8, U10 en U13)  hun bekerwedstrijd spelen in het kader van de Jeugdcup Het Nieuwsblad.  

Supporters op post !

Uitstel voorstelling nieuwe voetbaltruitjes

Wist je dat we de voorstelling van de nieuwe voetbaltruitjes voor de bovenbouw helaas hebben moeten uitstellen wegens de opgelegde beperkingen door de gemeente Knokke-Heist. We kijken om zo vlug mogelijk een alternatief hiervoor te voorzien.

Sportieve groeten
namens KFC Heist